Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Superhero MovieRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0