Movies
Ratings
27
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
A Quiet DreamRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 3.5
Miles AheadRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0