Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0