Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0