Movies
Ratings
26
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0