Movies
Ratings
275
The People UpstairsRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
SWITCHRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 4.0