Movies
Ratings
400
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0