Movies
Ratings
71
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0