Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
ArcoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5- Scent of WindRated ★ 3.0
Measure in LoveRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 4.0- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0