Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
CircleRated ★ 3.0
LifeRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0