Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 1.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The WarlordsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0