Movies
Ratings
1387
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
Night Comes OnRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.0
Ship of TheseusRated ★ 4.5
Jupiter's MoonRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Ice Kacang Puppy LoveRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 4.5
RampageRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Before We VanishRated ★ 3.0
Good TimeRated ★ 2.5
Certain WomenRated ★ 4.0
NewtonRated ★ 4.0
Secret SuperstarRated ★ 4.0
Mom and DadRated ★ 2.5