Movies
Ratings
136
ChicagoRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
The Nutty ProfessorRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 2.0