Titles you rated
Sea FogRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
DriveRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Tomb of the RiverRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0