Titles you rated
 Inside MenRated ★ 5.0 Inside MenRated ★ 5.0
 The PriestsRated ★ 5.0 The PriestsRated ★ 5.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 5.0 A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
 TunnelRated ★ 5.0 TunnelRated ★ 5.0
 Ode to My FatherRated ★ 4.0 Ode to My FatherRated ★ 4.0
 The Beauty InsideRated ★ 4.0 The Beauty InsideRated ★ 4.0
 The Face ReaderRated ★ 5.0 The Face ReaderRated ★ 5.0
 The ChaserRated ★ 4.0 The ChaserRated ★ 4.0
 FuryRated ★ 3.0 FuryRated ★ 3.0
 Love 911Rated ★ 4.0 Love 911Rated ★ 4.0
 Taken 2Rated ★ 3.0 Taken 2Rated ★ 3.0
 SpeedRated ★ 4.0 SpeedRated ★ 4.0
 MoneyballRated ★ 4.0 MoneyballRated ★ 4.0
 War of the WorldsRated ★ 5.0 War of the WorldsRated ★ 5.0
 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
 A MuseRated ★ 2.0 A MuseRated ★ 2.0
 Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0 Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
 InterstellarRated ★ 5.0 InterstellarRated ★ 5.0
 X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0 X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0