Movies
Ratings
162
The Front LineRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
HeroRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5