Titles you rated
Wedding CrashersRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
The RaidRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 5.0
Big StanRated ★ 2.0
Little FockersRated ★ 3.5