Titles you rated
FlightplanRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
SwordsmanRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0