Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Dead EndRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0