Movies
Ratings
30
One-LineRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0