Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The ThingRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0