Titles you rated
RunRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
SpectralRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Heart of StoneRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0