Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
When in RomeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 1.0