Movies
Ratings
145
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
SteamboyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0