Movies
Ratings
159
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0