Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0