Titles you rated
FrozenRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
MossRated ★ 5.0
Tokyo TowerRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 2.0
SawRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0