Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Big NightRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 3.0