Movies
Ratings
21
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0