Movies
Ratings
121
This Means WarRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 1.5
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
District B13Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
UpRated ★ 2.5