Movies
Ratings
1825
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
Voice of SilenceRated ★ 1.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 0.5
The BatmanRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 0.5
The King's Case NoteRated ★ 1.0
Our PresidentRated ★ 2.0
RampageRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5