Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
SilenceRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0