Movies
Ratings
38
ExitRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5