Movies
Ratings
50
SawRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0