Titles you rated
White ChicksRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0