Movies
Ratings
181
FrequencyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0