Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0