Movies
Ratings
324
Saw IIRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 0.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5