Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 2.0
CloserRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 5.0
MetropolisRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 3.0