Titles you rated
Eastern PromisesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0