Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5- Oyaji Actor ZRated ★ 0.5
 
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
Suck Me ShakespeerRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 4.5