Movies
Ratings
488
The NotebookRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5