Movies
Ratings
315
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.5