Movies
Ratings
653
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5