Titles you rated
Die HardRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0