Movies
Ratings
58
WhiplashRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Mr. Holland's OpusRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Cable GuyRated ★ 4.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 2.5