Movies
Ratings
91
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0