Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 0.5
Memories of MurderRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
RampageRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5