Movies
Ratings
15
Better DaysRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Gray ManRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
1917Rated ★ 0.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5