Movies
Ratings
114
OldboyRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5